چند نکته ضروری جهت بهره مندی از خدمات تخفیف کارت مهرگستر

با سلام

به جمع خانواده بزرگ کارت تخفیفی مهرگستر خوش آمدید

همراهان گرامی ، ذکر چند نکته ضروری جهت بهره مندی از خدمات تخفیف کارت مهرگستر را وظیفه خود میدانیم تا با بهره گیری از آن بتوانید هزینه های خود را بهتر مدیریت نمائید

1 – درصورتی که کارت شما صادر گردیده و تا کنون آن را دریافت نکرده اید ، لطفا با همراه داشتن کارت ملی به محلی که مدارک را تحویل داده اید مراجعه نمائید .

2 – پس از دریافت کارت مهرگستر به خودپرداز یکی از شعبات بانک تجارت مراجعه و ضمن تعویض رمز دریافتی آن ، در صورت نیاز به استفاده از رمز دوم جهت پرداخت های اینترنتی  خود ، اقدام به دریافت آن نمائید .

3- برای استفاده از تسهیلات کارت تخفیف نزد پذیرندگان و شرکت در قرعه کشی ماهانه کارت های فعال مبلغ دلخواهتان رابه حساب کارت خود واریز نموده و برای کلیه خریدها یا پرداخت های قبوض و ... از آن بهره بگیرید .

شایان ذکر اینکه :

برای اطلاع از آخرین لیست پذیرندگان کارت مهرگستر و میزان تخفیف ، تنوع کالا و خدمات ، آدرس و تلفن معرفی شده آن ها ،کانال تلگرام ما به آدرس telegram.me/mehrgostarinfo را در تلفن همراه خود جستجو نموده و با انتخاب گزینه join  ، عضو کانال شوید تا از این پس در جریان آخرین تحولات ، اطلاع رسانی ها و نظرسنجی های ما قرار گیرید .